Mundurki

We wszystkich placówkach prowadzonych przez Stowarzyszenie obowiązuje jednolity strój. Mundurek jest zewnętrznym znakiem utożsamiania się i więzi ze szkołą oraz pozostałymi członkami społeczności szkolnej. Fakt noszenia mundurku pociąga za sobą obowiązek zachowywania się z godnością na terenie szkoły i poza nią.

 W roku 2017/2018 zmieniamy formułę zakupu oraz wzory mundurków we wszystkich placówkach Stowarzyszenia STERNIK. Od 14 sierpnia można je zakupić w sklepie internetowym firmy MARK-MUNDURKI (https://mark-mundurki.pl/sklep-internetowy), hasło szkoły: STERNIK. Wzory mundurków są dostępne na stronie internetowej sklepu po zalogowaniu oraz na stronie www.sternik.edu.pl.

Zakładamy okres przejściowy, około roku podczas którego stara, ale pełna kolekcja mundurku będzie akceptowana na równi z nowym. Dotyczy to również stroju do zajęć wychowania fizycznego, który rodzice w tym roku szkolnym kupują we własnym zakresie, ale według określonej kolorystyki, szczegóły poniżej. Docelowo będziemy pracowali nad uzupełnieniem oferty firmy Mark o stroje do zajęć sportowych.   

Dla chętnych, którzy przed zakupem online chcą je przymierzyć i sprawdzić rozmiarówkę udostępniamy przymierzalnię, która będzie czynna w Szkole Strumienie w dniach 17 sierpnia - 08 września w godzinach 8:30-10:00 oraz 15:30-18:30. Sklep internetowy będzie dostępny przez cały rok szkolny, natomiast nie będzie już możliwości robienia zakupów w szkolnym sklepiku tak, jak było to w latach ubiegłych.

Informacja o terminach realizacji zamówień, która obecnie pojawia się na stronie internetowej sklepu nie dotyczy zakupów dla Rodziców Stowarzyszenia STERNIK.

Link:

Elementy mundurka nowe wzory 2017-2018:

Galeria mundurków - nowa kolekcja 2017-2018

Elementy mundurka stare wzory: 

Galeria mundurków - stara kolekcja