Rada ZarządzającaW dzisiejszym świecie skuteczność i sukces w różnych dziedzinach, w tym również w wychowaniu, nie zależy od wiedzy i inteligencji jednej osoby, lecz od współpracy wielu osób zaangażowanych w dane przedsięwzięcie. Odpowiadając na tą potrzebę, Szkoła „STRUMIENIE” stawia na pracę zespołową na wszystkich etapach edukacyjnych. Nauczyciele pracują razem zarówno w tematach wychowawczych (wychowawcy, opiekunowie), jak i dydaktycznych (nauczyciele poszczególnych przedmiotów).

 

Agnieszka Dziekańska - Dyrektor Szkoły "STRUMIENIE". Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego - wydziału Zarządzania i Marketingu. Pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywała w banku, ale powołanie jest silniejsze niż wykształcenie, więc od piętnastu lat uczy Języka angielskiego. Mama czwórki dzieci, wśród nich absolwentki Gimnazjum Strumieni i pełnoletniego już absolwenta Gimnazjum Żagli. Od dwunastu jest „strumieniowym” nauczycielem, opiekunem i wychowawcą.

 


Ewa Korba - Wicedyrektor ds. wychowawczych Szkoły STRUMIENIE. Absolwentka pedagogiki UKSW i psychopedagogiki APS. Od początku istnienia szkoły: wicedyrektor ds. rekrutacji, członek Rady Zarządzającej. Prywatnie: mężatka, matka piątki dzieci.

Marta Stokłosa - Wicedyrektor ds.dydaktycznych Szkoły Podstawowej STRUMIENIE, absolwentka AGH w Krakowie, skończyła studia podyplomowe w IBE przy PAN w Warszawie w zakresie pedagogiki i metodyki nauczania matematyki oraz kurs kwalifikacyjny w zakresie zarządzania oświatą. Uczy matematyki od 24 lat. Prywatnie: mężatka, mama trzech synów. Lubi narty, pływanie, operę.