SZTUKA

PODEJMOWANIA
DECYZJI

KURS DLA MŁODZIEŻY
Z KLAS 7 I 8 W SZKOLE STRUMIENIE

#wybierzświadomie

Zapisz się na kurs

26.10,

 g. 17:30 – 19:00 

Zofia Kociołek-Sztec

  • Czym się kierować przy podejmowaniu decyzji?
  • O czym warto pamiętać dokonując wyboru?
  • Jak nie poddawać się po pierwszej przeszkodzie?

09.11,

 g. 17:30 – 19:00 

Paweł Piotrowicz

  • Jak wyznaczać priorytety?
  • Co wziąć pod uwagę wybierając liceum?
  • Jak wyznaczać sobie drogę, by wykorzystać swój potencjał?

Program spotkań:

  • Spotkanie z gościem
  • Sesja pytań i odpowiedzi
  • Poczęstunek
Zapisz się na kurs

Prowadzący

Zofia Kociołek-Sztec

Specjalistka ds. komunikacji oraz wizerunku, trenerka, copywriter. Ma ponad 15 lat doświadczeń zawodowych, w tym 12 lat praktyki w zakresie komunikacji, PR i realizacji projektów wizerunkowych i marketingowych. Przez blisko 10 lat odpowiadała w firmie Rossmann za Public Relations, kontakty z mediami i influencerami oraz promocję wizerunku produktowych marek własnych. Sprawowała nadzór nad komunikacją wizualną oraz materiałami wizerunkowymi. Współtworzyła kwartalnik SKARB jako redaktorka i autorka tekstów. Prowadziła także promocję inicjatyw z obszaru społecznej odpowiedzialności biznesu.

Wcześniej związana ze studiem kreatywnym PROGRESSIVO jako project manager. Ma w dorobku m.in. grę planszową „Łódź. Zapamiętaj!”, która stała się oficjalnym gadżetem promocyjnym Łodzi. Obsługiwała klientów z branży farmaceutycznej, energetycznej, produkcyjnej, spożywczej, przemysłowej, handlowej, administracji samorządowej i bankowości.Z bankowością była także związana na początku swojej zawodowej drogi, współtworząc struktury biura prasowego MultiBanku. Ma za sobą dwa lata pracy dla DBM Polska (dzisiejszy LHH Polska), gdzie odpowiadała m.in. za realizację eventów skierowanych do prezesów firm i szefów HR, a także za projekty komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej.Autorka wywiadów z ludźmi biznesu, newsów i artykułów (blogi firmowe, sprzedażowe, reklamowe, historyczno-biograficzne, kulturalne), reportaży oraz felietonów.

Paweł Piotrowicz

Ma przeszło 15 lat doświadczenia w budowaniu produktów kochanych przez klientów, dowożeniu zaawansowanych negocjacji i zarządzaniu łańcuchem dostaw. Od dziewięciu lat pracuje jako menedżer w Amazon, wiodącej firmie e-commerce, w Niemczech, Luksemburgu i Polsce, zarządzając międzynarodowymi zespołami, zaawansowanymi projektami, strategicznymi produktami i kluczowymi dostawcami.
Wcześniej przez cztery lata zdobywał szlify menedżerskie w Wydawnictwie Herder we Fryburgu Bryzgowijskim w Niemczech, czołowym wydawnictwie literatury faktu oraz magazynów pedagogicznych w obszarze niemieckojęzycznym. Zajmował się tam międzynarodową ekspansją wydawnictwa i wprowadzeniem oferty e-booków i płatnych subskrypcji cyfrowych.
Posiada kilkuletnie doświadczenie jako wykładowca gościnny i mentor na polskich i amerykańskich uczelniach biznesowych w programach studenckich, Executive MBA i doktoranckich.

Lokalizacja:

Szkoła Strumienie, Aula
Ul. 3 maja 129 Józefów

Rejestracja na kurs jest bezpłatna