Linia czerwona

  • LINIA CZERWONA
    STACJA KRWIODASTWA- ŻAGLE Międzylesie – ŻAGLE Falenica – STRUMIENIE Józefów
    RANO
      PRZYSTANEK GODZINA ODJAZDU LOKALIZACJA PRZYSTANKU
    1 Wiatraczna 22 7:05 Przystanek autobusowy, ul. Grochowska
    2 Plac Szembeka 02 7:07 Przystanek autobusowy
    3 Trakt Lubelski 02  7:14 Przystanek (ul. Płowiecka)
    4 PKP Anin 01 7:18 Przystanek autobusowy (ul. Patriotów)
    5 ŻAGLE Międzylesie 7:25 Parking na terenie Instytutu, od ul. Żegańskiej
    6 PKP Radość 07 7:32 Przystanek autobusowy (ul. Patriotów)
    7  ŻAGLE Falenica 7:41 Parking za szkołą
    8 STRUMIENIE Józefów 7:57 Parking przy Przedszkolu „Strumienie”
    POWRÓT
      PRZYSTANEK GODZINA ODJAZDU LOKALIZACJA PRZYSTANKU
    1 STRUMIENIE Józefów 15:20 Parking przy Przedszkolu „Strumienie”
    2 ŻAGLE Falenica 15:39 Parking za szkołą
    3 PKP Radość 08 15:47 Przystanek autobusowy (ul. Patriotów)
    4 ŻAGLE Międzylesie 15:54 Parking na terenie Instytutu (od ul. Żegańskiej)
    5 PKP Anin 02 16:03 Przystanek autobusowy
    6 Trakt Lubelski  01 16:10 Przystanek (ul. Płowiecka)
    7 Plac Szembeka 01 16:17 Przystanek autobusowy
    8 Wiatraczna 01 16:19 Przystanek autobusowy (ul. Grochowska)
      O P I E K U N Alicja Trzeszkowska, tel. 507 721 424