Linia czerwona

  • LINIA CZERWONA
    WIATRACZNA- ŻAGLE Międzylesie – ŻAGLE Falenica – STRUMIENIE Józefów

     

    RANO
      PRZYSTANEK GODZINA ODJAZDU LOKALIZACJA PRZYSTANKU
    1 Wiatraczna 22 7:05 Przystanek autobusowy (ul. Grochowska)
    2 Kwatery Głównej 02 7:07 Przystanek autobusowy (ul. Grochowska)
    3 PKP Wawer 01  7:14 Przystanek autobusowy (ul. Płowiecka)
    4 PKP Anin 01 7:18 Przystanek autobusowy (ul. Patriotów)
    5 ŻAGLE Międzylesie 7:25 Parking na terenie Instytutu, od ul. Żegańskiej
    6 PKP Radość 07 7:31 Przystanek autobusowy (ul. Patriotów)
    7 Szkoła Falenica 7:37 Przystanek na parkingu firmy Jazz-Pol
    8 STRUMIENIE Józefów 7:57 Parking przy Przedszkolu STRUMIENIE
    POWRÓT
      PRZYSTANEK GODZINA ODJAZDU LOKALIZACJA PRZYSTANKU
    1 STRUMIENIE Józefów 15:20 Parking przy Przedszkolu STRUMIENIE
    2 ŻAGLE Falenica 15:32 Przystanek na parkingu firmy Jazz-Pol
    3 PKP Radość 08 15:38 Przystanek autobusowy (ul. Patriotów)
    4 ŻAGLE Międzylesie 15:45 Parking na terenie Instytutu (od ul. Żegańskiej)
    5 PKP Anin 02 15:55 Przystanek autobusowy (ul. Widoczna)
    6 PKP Wawer 02 16:00 Przystanek autobusowy (ul. Płowiecka)
    7 Świecka 01 16:02 Przystanek autobusowy (ul. Płowiecka)
    8 Kwatery Głównej 01 16:05 Przystanek autobusowy (ul. Grochowska)
    9 Wiatraczna 01 16:10 Przystanek autobusowy (ul. Grochowska)
      OPIEKUN RANO: Beata Zatyka, tel. 516 690 168

    OPIEKUN PO POŁUDNIU: Iza Seferyńska, tel. 507 721 424

    Adres

    „STRUMIENIE” Szkoła Podstawowa i Liceum Stowarzyszenia STERNIK

    Sternik

    NASZE PLACÓWKI

    NASZE PLACÓWKI
    Strumienie
    Żagle