Linia niebieska

  • Najnowsze wpisy
  • LINIA NIEBIESKA
    PLAC NARUTOWICZA – ŻAGLE Międzylesie – ŻAGLE Falenica – STRUMIENIE Józefów

     LINIA NIEBIESKA PLAC NARUTOWICZA-MIĘDZYLESIE-JÓZEFÓW

    RANO

    Przystanek Godzina odjazdu Lokalizacja przystanku
    1 Plac Narutowicza 02 06:55 Przystanek przy kościele parafialnym św. Jakuba
    2 Politechnika 01 7:01 Przystanek autobusowy (ul. Armii Ludowej)
    3 Saska 05 7:04 Przystanek autobusowy pomiędzy ulicą Argentyńską a al. Stanów Zjednoczonych
    4 Os. Jantar 02 7:09 Przystanek autobusowy (ul. Meissnera)
    5 Kwatery Głównej 02 7:16 Przystanek autobusowy (ul. Grochowska
    6 PKP Wawer 7:23 Przystanek autobusowy ( ul. Płowiecka)
    7 PKP Anin 7:27 Przystanek autobusowy (ul. Patriotów)
    8 ŻAGLE Międzylesie 7:34 Parking na terenie Instytutu Elektrotechniki
    (od ul. Żegańskiej)
    9 SZKOŁA Falenica 7:46 Przystanek autobusowy Szachowa
    10 STRUMIENIE  Józefów 7:58 Parking przy Przedszkolu „Strumienie”

    POWRÓT

    Przystanek Godzina odjazdu Lokalizacja przystanku
    1 STRUMIENIE Józefów 15:20 Parking przy Przedszkolu „Strumienie”
    2 SZKOŁA Falenica 15:32 Parking za szkołą „Żagle” na ul . Lokalnej 51
    3 ŻAGLE Międzylesie 15:44 Parking na terenie Instytutu Elektrotechniki
    (od ul. Żegańskiej)
    4 PKP Anin 15:50 Przystanek autobusowy (ul. Patriotów)
    5 PKP Wawer 15:55 Przystanek autobusowy (ul. Płowiecka)
    6 Świecka 01 15:57 Przystanek autobusowy ( ul. Płowiecka)
    7 Kwatery Głównej 01 16:00 Przystanek autobusowy (ul. Grochowska)
    4 Os. Jantar 01 16:15 Przystanek autobusowy (ul. Meissnera)
    5 Brazylijska 02 16.23 Przystanek autobusowy przy ulicy Brazylijskiej
    5 Politechnika 02 16:29 Przystanek autobusowy (ul. Armii Ludowej)
    6 Plac Narutowicza 15 16:40 Zatoka autobusowa (ul. Akademicka)

     

    Najnowsze wpisy

    Adres

    „STRUMIENIE” Szkoła Podstawowa i Liceum Stowarzyszenia STERNIK

    Sternik

    NASZE PLACÓWKI

    NASZE PLACÓWKI
    Strumienie
    Żagle