Linia zielona

  • LINIA ZIELONA
    PIASECZNO – ŻAGLE Międzylesie – ŻAGLE Falenica – STRUMIENIE Józefów
    RANO
      PRZYSTANEK GODZINA ODJAZDU LOKALIZACJA PRZYSTANKU
    1 Piaseczno Książąt Mazowieckich 02 6:44 Przystanek autobusowy przy skrzyżowaniu z ul. Zieloną
    2 Południowa 01 6:52 Przystanek autobusowy
    3 Klarysew 02 6:56 Przystanek autobusowy
    4 Osiedle Patio 7:01 Przystanek autobusowy
    5 Wilanów 08 7:08 Przystanek autobusowy na ul. Przyczółkowej (przy Poczcie)
    6 Al. Witosa 04 7:17 Przystanek autobusowy (Al. Becka)
    7 ŻAGLE Międzylesie 7:31 Parking na terenie Instytutu, od ul. Żegańskiej
    8 ŻAGLE Falenica 7:47 Parking za szkołą
    9 STRUMIENIE, Józefów 8:03 Parking przy Przedszkolu „Strumienie”
    POWRÓT
      PRZYSTANEK GODZINA ODJAZDU LOKALIZACJA PRZYSTANKU
    1 STRUMIENIE Józefów 15:15 Parking przy Przedszkolu „Strumienie”
    2 ŻAGLE Falenica 15:28 Parking za szkołą
    3 ŻAGLE Międzylesie 15:44 Parking na terenie Instytutu, od ul. Żegańskiej
    4 Gołkowska 01 16:09  
    5 Wilanów 01 16:15 Przystanek autobusowy
    6 Osiedle Patio 16:21 Przystanek autobusowy
    7 Klarysew 03 16:28 Przystanek autobusowy, ul. Mirkowska
    8 Południowa 02 16:32 Przystanek autobusowy, ul. Bielawska
    9 Ks. Mazowieckich 01 – Piaseczno 16:43 Przystanek autobusowy przy skrzyżowaniu z ul. Ks. Mazowieckich
      O P I E K U N Magalena Cieśla, tel. 505 962 046