Linia zielona

  • LINIA ZIELONA
    PIASECZNO – ŻAGLE Międzylesie – ŻAGLE Falenica – STRUMIENIE Józefów

    <

    RANO
      PRZYSTANEK GODZINA ODJAZDU LOKALIZACJA PRZYSTANKU
    1 Piaseczno Książąt Mazowieckich 02 6:44 Przystanek autobusowy (przy skrzyżowaniu z ul. Zieloną)
    2 Południowa 01 6:52 Przystanek autobusowy (ul. Bielawska)
    3 Klarysew 02 6:56 Przystanek autobusowy (ul. Warszawska)
    4 Osiedle Patio 7:01 Przystanek autobusowy (ul. Ł. Drewny)
    5 Wilanów 08 7:08 Przystanek autobusowy na ul. Przyczółkowej (przy Poczcie)
    6 Al. Witosa 04 7:17 Przystanek autobusowy (Al. Becka)
    7 ŻAGLE Międzylesie 7:31 Parking na terenie Instytutu (od ul. Żegańskiej)
    8 ŻAGLE Falenica 7:42 Przystanek na terenie firmy Jazz-Pol
    9 STRUMIENIE Józefów 8:03 Parking przy Przedszkolu STRUMIENIE
    POWRÓT
      PRZYSTANEK GODZINA ODJAZDU LOKALIZACJA PRZYSTANKU
    1 STRUMIENIE Józefów 15:20 Parking przy Przedszkolu STRUMIENIE
    2 ŻAGLE Falenica 15:32 Parking za szkołą ŻAGLE (ul. Lokalna 51)
    3 ŻAGLE Międzylesie 15:44 Parking na terenie Instytutu, od ul. Żegańskiej
    4 Gołkowska 01 16:09 Przystanek autobusowy (ul. Powsińska)
    5 Wilanów 01 16:15 Przystanek autobusowy (ul. Przyczółkowska)
    6 Osiedle Patio 16:21 Przystanek autobusowy (ul. Ł. Drewny)
    7 Klarysew 03 16:28 Przystanek autobusowy (ul. Mirkowska)
    8 Południowa 02 16:32 Przystanek autobusowy (ul. Bielawska)
    9 Ks. Mazowieckich 01 – Piaseczno 16:43 Przystanek autobusowy (przy skrzyżowaniu z ul. Ks. Mazowieckich)
      O P I E K U N Magalena Marzec, tel. 573 213 021

    Adres

    „STRUMIENIE” Szkoła Podstawowa i Liceum Stowarzyszenia STERNIK

    Sternik

    NASZE PLACÓWKI

    NASZE PLACÓWKI
    Strumienie
    Żagle