Linia zielona

  • LINIA ZIELONA
    PIASECZNO – ŻAGLE Międzylesie – ŻAGLE Falenica – STRUMIENIE Józefów

    LINIA ZIELONA: PIASECZNO –MIĘDZYLESIE- STRUMIENIE JÓZEFÓW

    RANO

      Przystanek Godzina odjazdu Lokalizacja przystanku
    1 Piaseczno Książąt Mazowieckich 02 6:44 Przystanek autobusowy przy skrzyżowaniu z ul. Zieloną
    2 Południowa 01 6:52 Przystanek autobusowy (ul. Bielawska)
    3 Klarysew 02 6:56 Przystanek autobusowy (ul. Warszawska)
    4 Osiedle Patio 7:01 Przystanek autobusowy (ul. Ł. Drewny)
    5 Wilanów 08 7:08 Przystanek autobusowy przy ul. Przyczółkowej
    (przy Poczcie)
    6 Al. Witosa 04 7:17 Przystanek autobusowy (Al. Becka)
    7 ŻAGLE Międzylesie 7:31 Parking na terenie Instytutu Elektrotechniki

    (od ul. Żegańskiej)

    8 PKP Radość 07 7: 36 Przystanek na ul. Patriotów
    9 Żagle Falenica 7:45 Parking za szkołą „Żagle” na ul . Lokalnej 51
    10 STRUMIENIE Józefów 8:03 Parking przy Przedszkolu „Strumienie”

     

    POWRÓT

      Przystanek Godzina odjazdu Lokalizacja przystanku
    1 STRUMIENIE Józefów 15:15 Parking przy Przedszkolu „Strumienie”
    2 ŻAGLE Falenica 15:32 Parking za szkołą „Żagle” na ul . Lokalnej 51
    3 PKP Radość 08 15.39 Przystanek autobusowy (ulica Patriotów)
    4 ŻAGLE Międzylesie 15:44 Parking na terenie Instytutu Elektrotechniki( od ulicy Żegańskiej)
    5 Gołkowska 01 16:09 Przystanek autobusowy (ul. Powsińska)
    6 Wilanów 01 16:15 Przystanek autobusowy (ul. Przyczółkowa)
    7 Osiedle Patio 16:21 Przystanek autobusowy (ul. Ł. Drewny)
    8 Klarysew 03 16:28 Przystanek autobusowy (ul. Mirkowska)
    9 Południowa 02 16:32 Przystanek autobusowy (ul. Bielawska)
    10 Ks. Mazowieckich 01 – Piaseczno 16:43 Przystanek autobusowy przy skrzyżowaniu z

    z ul. Ks. Mazowieckich

    Adres

    „STRUMIENIE” Szkoła Podstawowa i Liceum Stowarzyszenia STERNIK

    Sternik

    NASZE PLACÓWKI

    NASZE PLACÓWKI
    Strumienie
    Żagle