Stypendystka Mazowieckiego programu stypendialnego dla uczniów szczególnie uzdolnionych – najlepsza inwestycja w człowieka

• 30 czerwca 2019

W roku szkolnym 2018/19 nasza uczennica kasy 1LO została zakwalifikowana do Mazowieckiego programu stypendialnego dla uczniów szczególnie uzdolnionych – najlepsza inwestycja w człowieka.  W ramach projektu brała udział w szkoleniach, kursie programowania, przeprowadziła badania wśród nastolatków. Nauczyła się podstaw statystyki, autoprezentacji i miała możliwość programowania.

Poniżej przedstawiamy podsumowanie jej badań socjologicznych na temat wpływu mediów społecznościowych na relacje między nastolatkami.

Wpływ mediów społecznościowych na relacje między nastolatkami