DZIEŃ BABCI I DZIEŃ DZIADKA

• 27 stycznia 2021

DZIEŃ BABCI! DZIEŃ DZIADKA!

Kochają, przytulają i rozpieszczają! Nie wyobrażamy sobie życia bez nich.
Nasze Babcie i nasi Dziadkowie obchodzą swoje święto!

Co roku w STRUMIENIACH organizowane były występy oraz poczęstunki na ich cześć. Korytarze szkoły zapełniały się dostojnymi Gośćmi i ich rozradowanymi wnuczętami. Niestety, w tym roku ze względu na pandemię nie mogliśmy zaprosić naszych ukochanych Babć i Dziadków w progi szkoły. Nie znaczy to jednak, że o nich zapomnieliśmy! Uczennice klas 0-3 wraz z ze swoimi nauczycielkami na zajęciach plastycznych zrobiły drobne  upominki – kalendarze, laurki. Każda klasa przygotowała też występ! Były tańce, wierszyki i piosenki. Wszystko to zostało zarejestrowane i przesłane naszym najdroższym Babciom i Dziadkom, którzy w zaciszu swego domu, będą mogli odtworzyć sobie filmik- niespodziankę. A znając nasze babcie, filmik będzie puszczany nie raz i nie dwa! I to jest z pewnością jedna z zalet takiej formy tegorocznych życzeń!