Gala Talentów 2019

Gala Talentów 2019
  • Autor: Szkoła STRUMIENIE
  • 9 stycznia 2020
  • brak komentarzy

Z pasją na scenie

Świąteczną tradycją STRUMIENI jest Gala Talentów, która odbywa się w ostatnim dniu szkoły, zaraz po spotkaniach wigilijnych w klasach. W tym roku była to prawdziwa gala, ponieważ zrezygnowaliśmy z rywalizacji i przyznawania nagród. Każdy bowiem, kto przeszedł przesłuchania, wystąpił na dużej scenie przed publicznością i zaprezentował swój talent, już jest wygranym! A na scenie działo się wiele! Dziewczyny śpiewały, grały na instrumentach, prezentowały układy taneczne, baletowe i akrobatyczne! Wystąpił nawet zespół rockowy!
Po raz kolejny zobaczyliśmy, jak uzdolnione są uczennice STRUMIENI – wszystkie występy były na naprawdę bardzo wysokim poziomie, a występujące dziewczyny oprócz swoich talentów dały nam ogrom wspaniałych wrażeń estetycznych, pozytywnej energii, a nawet wzruszeń. Publiczność była zachwycona i każdy występ kończyła burza oklasków!
W finale Gali Talentów na widzów czekała niespodzianka. Po raz pierwszy w historii Gali na scenie wystąpiły nauczycielki STRUMIENI. Panie swoim występem podbiły serca publiczności! Liczymy na kolejne takie niespodzianki.
Education
  • Adres

    „STRUMIENIE” Szkoła Podstawowa, Gimnazjum, Liceum Ogólnokształcące Stowarzyszenia STERNIK

    Sternik