GALA TALENTÓW

GALA TALENTÓW
 • Autor: Szkoła STRUMIENIE
 • 8 czerwca 2021
 • brak komentarzy

WIELKA GALA TALENTÓW

O tym, że w uczennicach STRUMIENI drzemie wiele przeróżnych talentów, nikogo nie trzeba przekonywać. Nasze dziewczyny dzielą się nimi chętnie i często przy okazji różnych spotkań, lekcji, działalności wolontariatu itp. Jednak raz w roku ogłaszamy dzień, w którym te ich talenty mogą rozbłysnąć jeszcze bardziej na dużej scenie – zapraszamy na GALĘ TALENTÓW.
W tym roku nasze uczestniczki naczekały się trochę na tę możliwość występu – zazwyczaj była ona organizowana w dzień klasowych Wigilii. W tym roku przenieśliśmy ją najpierw na Teamsy, a potem na czas powrotu do szkoły, do nauki zdalnej i miała swój wielki finał w Dzień Dziecka.

Na scenie zaprezentowały się dziewczyny z klas 4-8 – były piosenki w różnych językach, gra na instrumentach, taniec, występy akrobatyczne, układy choreograficzne w parach, wystawa rysunku, a także filmik szkoły gotowania. Było na co popatrzeć i czego posłuchać, dziewczyny przygotowały się naprawdę wspaniale. I choć widownia musiała być nieco ograniczona, to dzięki łączom na Teamsach utalentowane koleżanki mogły podziwiać wszystkie klasy! Gratulujemy talentów i życzymy wytrwałości w dalszym rozwijaniu swoich pasji!

Education
 • Najnowsze wpisy
 • Najnowsze wpisy

  Adres

  „STRUMIENIE” Szkoła Podstawowa i Liceum Stowarzyszenia STERNIK

  Sternik

  NASZE PLACÓWKI

  NASZE PLACÓWKI
  Strumienie
  Żagle