MÓJ NASTOLATEK! – wykład dla rodziców

• 4 marca 2020

WYJĄTKOWY WYKŁAD – WYJĄTKOWY PRELEGENT
MÓJ NASTOLATEK!

Już w najbliższy czwartek 5 marca o godz.18.30 zapraszamy Państwa na wykład, który poprowadzi doktor Jolanta Paruszkiewicz, lekarz pediatra, specjalista psychiatrii dzieci i młodzieży, wieloletni ordynator Oddziału Psychiatrii Dziecięcej w Józefowie. Laureatka nagrody im. Aliny Margolis Edelman.

Podczas wykładu poruszone zostaną zagadnienia związane z procesem dorastania, przyczynami depresji, samookaleczeń czy zaburzeń żywienia w młodym wieku. Czy i jak możemy tym problemom zapobiec? Jak wspierać młodzież, która ich doświadcza? To pytania, na które będziemy szukać odpowiedzi podczas czwartkowego wykładu.

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców – nie tylko nastolatków…

Aula Szkoły STRUMIENIE, ul. 3 Maja 129, Józefów

• Adres

„STRUMIENIE” Szkoła Podstawowa, Gimnazjum, Liceum Ogólnokształcące Stowarzyszenia STERNIK