ORSZAK TRZECH KRÓLI

ORSZAK TRZECH KRÓLI
  • Autor: Szkoła STRUMIENIE
  • 14 stycznia 2020
  • brak komentarzy

„Cuda, cuda ogłaszają!”

Już 12. raz ulicami wielu miast Polski i nie tylko przeszedł Orszak Trzech Króli. W Warszawie królom towarzyszyło ponad 90 tysięcy osób, a wśród nich Prezydent Andrzej Duda z małżonką. Nasze Strumieniowe Anioły kolejny raz powitały uczestników Orszaku Trzech Króli w Bramie Anielskiej tańcem i śpiewem, a także… anielskimi piórami.

W tym roku Orszakowi towarzyszył Jarmark świąteczny na Placu Piłsudskiego! Było na nim także stanowisko STRUMIENI, na którym można było porozmawiać o szkole i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w STERNIKOWEJ fotobudce – na przykład w nakryciu głowy króla azjatyckiego!

Pragnę podziękować wszystkim osobom, które przybyły 6 stycznia na Orszak Trzech Króli do Warszawy. Szczególnie tym, którzy jako aktorzy wystąpili podczas tej uroczystości. Najbliższe memu sercu są oczywiście Anioły: małe, większe i największe, gdyż od 6 lat organizuję Bramę Anielską na Pl. Piłsudskiego. Robię to, aby ludziom przybliżyć Niebo. To dzieło apostolskie i każdy bierzmowany jest do tego powołany. Można ewangelizować na różne sposoby, ten jest wesoły i powtarzalny co roku tego samego dnia – 6 stycznia!  A więc wszystkich, którzy nie zdążyli lub nie mogli przybyć w tym roku zapraszam 6 stycznia 2021r do ubrania się na biało i jako Anioły przyjdźcie na Orszak.

My wierzymy w Niebo, ale jest wielu, którzy nie mają tyle szczęścia.
Nie zostawiajmy ich, idźmy i głośmy Dobrą Nowinę, bo świat tego potrzebuje! 

z anielskim pozdrowieniem
Kama Prina Cerai

Education
  • Adres

    „STRUMIENIE” Szkoła Podstawowa, Gimnazjum, Liceum Ogólnokształcące Stowarzyszenia STERNIK

    Sternik