Otwarta Sobota w Przedszkolu i Szkole STRUMIENIE

• 28 marca 2019

6 kwietnia 2019, sobota, w godzinach 10.00-12.00

Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku 2,5 – 6 lat na dzień otwarty Przedszkola i Szkoły STRUMIENIE

• PIKNIK NAUKOWY

godz. 10.00 w przedszkolu, zapisy@sternik.edu.pl

• PRZEDSTAWIENIE TEATRALNE pt:” Złoty Gong – Baśń chińska”

godz. 11.00 w auli szkolnej, wstęp wolny

Nasz adres: Józefów k. Otwocka u. 3 Maja 129

Tym razem na dzieci czeka moc rozwijających zabaw naukowych, doświadczeń, pokazów oraz zabaw matematycznych z elementami kodowania podczas warsztatów Naukowy zawrót głowy. Warsztaty odbędą się sali psychomotorycznej przedszkola w godzinach 10.00-11.00.
Po części warsztatowej Szkoła STRUMIENIE zaprasza wszystkie dzieci na Przedstawienie :” Złoty Gong – Baśń chińska” oraz wesołe zabawy po spektaklu.
Dla maluszków 1 – 2,5 lat przygotowaliśmy warsztaty Smyk w ruchu i w działaniu wypełnione zabawami ruchowymi, muzycznymi i sensorycznymi. Warsztaty odbędą się w sali żłobka Strumyk. Po zajęciach zapraszamy małych uczestników na przedstawienie.

Na warsztaty: Naukowy zawrót głowy oraz Smyk w ruchu i w działaniu prosimy o wcześniejsze zapisy: zapisy@sternik.edu.pl

Podczas dnia otwartego, będzie możliwość rozmowy z nauczycielami i dyrekcją przedszkola i szkoły na temat programu wychowawczo – edukacyjnego oraz adaptacji dziecka.
Przy organizacji warsztatów wspiera nas Fundacja Przyszłość w Nauce.
Warto zapraszać znajomych!