Rodzina Rodzinie – zbiórka środków na edukację Dzieci w STERNIKu

• 13 maja 2020

PATRONAT wspierający zbiórkę środków na edukację Dzieci w Sterniku

RODZINA RODZINIE

Kierując się zasadami solidarności i hojności, które od lat były motorem wielu działań w naszym Projekcie, zachęcamy Państwa do udzielenia wsparcia finansowego na kontynuację kształcenia Dzieci w Sterniku.

Dla wielu rodzin dalsze kształcenie Dzieci w placówkach Sternika jest obecnie poza zasięgiem finansowym. Takie osoby potrzebują naszej pomocy już teraz.

Proponujemy dwie formy wsparcia: stała wpłata miesięczna oraz darowizna jednorazowa.

Chętnych do zaangażowania się w tą akcję prosimy o przekazanie nam wypełnionych deklaracji stałych wpłat, poprzez poniższy formularz lub dokonanie jednorazowej wpłaty na konto Fundacji Edukacyjnej Sternik.

Deklaracja wpłaty – [KLIK]

Numer rachunku: 79 1910 1048 2201 0338 7814 0001 Santander Bank Polska SA

Właściciel rachunku: FUNDACJA EDUKACYJNA STERNIK, ul. M. Pożaryskiego 28 , 04-703 Warszawa

Tytuł wpłaty: Darowizna na cele statutowe – Akcja Rodzina Rodzinie

Szczegóły na: http://www.fundacjasternik.edu.pl/

Prosimy o zachęcanie przyjaciół, rodzin i sympatyków naszych placówek edukacyjnych do wpłat środków na ten cel.

Z góry dziękujemy za Państwa życzliwe i hojne przyjęcie tej inicjatywy.