ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO
 • Autor: Szkoła STRUMIENIE
 • 2 lipca 2020
 • brak komentarzy
Koniec lekcji, klasówek i zadań domowych!
Koniec szkoły zdalnej!
Rok szkolny 2019/20 zakończony! 
Kolejny rok pracy za nami. A trzeba przyznać, że nie był to rok zwyczajny i łatwy. W marcu wszystkich nas zaskoczyła nowa sytuacja i musieliśmy opuścić piękny budynek STRUMIENI i przejść na  zdalne nauczanie. Dzięki wspaniałej pracy uczennic i nauczycielek, przy nieocenionym wsparciu ze strony rodziców udało nam się sprostać temu wyzwaniu i zrealizować programy, zdobyć kolejny poziom nauki i przejść do kolejnych klas.W czwartek 25.06 swoje uroczystości kończące rok szkolny miały uczennice klas 8 i Liceum. Najbardziej wzruszające chwile towarzyszyły pożegnaniu naszych uczennic klas 8. Dziewczyny w swoich podziękowaniach wspominały wspaniały czas spędzony w STRUMIENIACH i wszystkie panie wychowawczynie, które towarzyszyły im na drodze edukacji. Uczennice klas 7 tradycyjnie przygotowały dla swoich starszych koleżanek drobne upominki, a panie wychowawczynie – także pamiątkowe tablo. Było to spotkanie online, a jednak miało się poczucie bliskości.
W piątek 26.06 uroczyście zakończyłyśmy rok szkolny wraz z uczennicami klas 0-7 SP. Oczywiście zgodnie z zaleceniami ono także odbyło się w formie online – na auli zebrało się tylko grono pedagogiczne i dyrekcja szkoły. Każda z uczennic mogła łączyć się ze STRUMIENIAMI i uczestniczyć w transmisji na żywo na Teamsach. Były podziękowania i nagrody wychowawcze, każda z pań wychowawczyń mogła pozdrowić swoją klasę, a na koniec nauczycielski zespół rapowy zaśpiewał piosenkę niespodziankę! W holu szkoły czekały na nauczycielki kwiaty przygotowane przez poszczególne klasy. W godz. 12-15 można było odebrać swoje świadectwo bezpośrednio u pań  wychowawczyń.

Inny rok szkolny, inne jego zakończenie – bardzo brakowało roześmianych twarzy i radosnego gwaru naszych uczennic. Mamy nadzieję, że wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego wrócimy w mury naszej ukochanej szkoły. A tymczasem cieszmy się wakacjami! Pora na zasłużony odpoczynek, rozwijanie swoich pasji, spotkania i wakacyjne wyjazdy! Do zobaczenia we wrześniu!
Education
 • Adres

  „STRUMIENIE” Szkoła Podstawowa i Liceum Stowarzyszenia STERNIK

  Sternik

  NASZE PLACÓWKI

  NASZE PLACÓWKI
  Strumienie
  Żagle